Genialny mecz w Chylicach. Laura - KS 11-9

Przedostatni mecz w tym sezonie rozegraliśmy na boisku Laury w Chylicach. Był to zdecydowanie najlepszy mecz w tym sezonie w naszym wykonaniu. Wszyscy, którzy zjawili się w niedzielny poranek na boisku prezentowali swoją najlepszą formę i każdy po kolei zasługuje na pochwałę. O wyniku meczu zaważyła troszkę przespana pierwsza kwarta po której przegrywaliśmy 4:1. Na tle silnego przeciwnika byliśmy zespołem co najmniej równorzędnym i nie odstawaliśmy w żadnym aspekcie. Genialny tego dnia był Kaliciński, który do spółki z Studzińskim strzelali bramki, asystowali i odzyskiwali piłkę już pod polem karym przeciwnika. Rewelacyjnie w obronie Szczotka, bardzo dobry mecz Perzyny, znów bezbłędny w bramce Szewczyk. Taką grę podopiecznych chcemy oglądać w każdym meczu. Niestety przeciwnicy mieli trochę więcej szczęścia i być może o jedną indywidualność więcej i to zaważyło na końcowym wyniku. Mimo to widać gigantyczny progres w grze zespołu i poszczególnych zawodników.
Laura Chylice - KS Konstancin 11 - 9
Bramki: Kaliciński x4, Studziński x3, Szczotka x2.
Kolejny i zarazem ostatni mecz w sezonie rozegramy w przyszłą niedzielę o godzinie 14:00 na własnym boisku.