Porażka z liderem po dobrej grze

Drugi mecz w sezonie, a pierwszy na własnym boisku zawodnicy KS Konstancin 2008 rozegrali z liderem i bezapelacyjnie najlepszym zespołem ligi MKS Piaseczno. Od początku spotkania zarysowała się przewaga gości, choć mieliśmy swoje szanse, a gra drużyny wyglądała tego dnia naprawdę obiecująco. Dopiero pod koniec pierwszej kwarty strzałem z dystansu padł gol dla MKS, a chwilę później w identycznej sytuacji następny. Po pierwszej przerwie wyszliśmy z większą odwagą i bardziej skupieni, a gra z minuty na minutę wyglądała coraz lepiej co udokumentowaliśmy bramką Patryka Kalicińskiego bo doskonałym podaniu Mateusza Szczotki. Niestety tuż przed końcem tej kwarty kolejny mocny strzał z dystansu i wynik 1-3, który nadal dawał nadzieję na niespodziankę. W trzeciej i czwartej kwarcie swoje szanse dostawali debiutanci w zespole: Marcel Ładak, Maks Soćko, Kornel Sobczyński oraz Leon Mazurkiewicz i rozegrali naprawdę dobre zawody dobrze prezentując się na tle bardzo mocnego rywala. Niestety przewaga gości z Piaseczna była coraz większa i zaczęły wpadać kolejne bramki po trzy w kolejnych kwartach i wynik meczu zatrzymał się na 1-9. Warto dodać, że w ostatniej części spotkania doskonałe szanse na strzelenia bramek mieli Maks Soćko, Marcel Ładak oraz Patryk Kaliciński co pozostawia lekki niedosyt gdyż spokojnie mogliśmy zakończyć mecz z dorobkiem 3-4 bramek.
na wyróżnienie po tym ciężkim meczu zasługuje cały zespół, gdyż dzielnie stawił czoła liderowi i pokazał, że możemy patrzeć na kolejne mecze z optymizmem. Na oddzielne wyróżnienie zasługuje Mateusz Szczotka, który jak zawsze był pewnym punktem obrony oraz bezapelacyjnie najlepszy zawodnik tego meczu Miłosz Szewczyk, który wyprawiał prawdziwe cuda w bramce, nie po pełnił ani jednego błędu, a zdołał obronić ponad 30 strzałów, emanował pewnością siebie i doskonałą techniką bramkarską, widać, że ciężka praca daje wspaniałe efekty i będziemy mieli jeszcze wiele radości oglądając w naszym klubie tego zawodnika.
Po bardzo ciężkim meczu i dobrej grze Ks Konstancin - MKS Piaseczno 1-9 bramka: Patryk Kaliciński.