Solidna gra i pewne zwycięstwo na Warszawskim Ursynowie

W sobotę 30 września rozgrywaliśmy wyjazdowy mecz z klubem SNU, który na co dzień rozgrywa swoje mecze na Warszawskim Ursynowie. Mecz na całej przestrzeni był mocno wyrównany, ale to nasi zawodnicy popisali się znacznie lepszą skutecznością oraz organizacją gry co w efekcie dało zwycięstwo 7 do 3. Wspaniały mecz rozegrał Krystian Studziński, który z konieczności zagrał na środku obrony i był nie do przejścia. Jak zawsze najlepszym strzelcem, z 4 trafieniami, był Patryk Kaliciński, a równie dobre zawody miał Kuba Sobczyk, który zdobył bramkę i był nie do przejścia na prawej flance.

Solidna gra, dobra skuteczność. Ciężka praca na treningach procentuje, a atmosfera w zespole jest znakomita. Walczymy dalej i cieszymy się grą!!

Klub SNU - KS Konstancin 3:7

Bramki: Kaliciński x4, Sobczyk B. x2, Sobczyk K. x1