UKS GOSiR Stare Babice - KS Konstancin - relacja

Zawodnicy z rocznika 2008 w ostatni weekend rozgrywali swoje spotkanie ligowe na wyjeździe z drużyną UKS GOSiR Stare Babice. Po bardzo dobrej grze odnieśliśmy wysokie zwycięstwo 14:2.

Pierwsza kwarta zaczęła się od niepewnych ataków z obydwu stron, w grze było widać sporo nerwowości co poskutkowało strzeleniem tylko dwóch bramek- po jednej dla każdej z drużyn.

Na drugą kwartę nasi zawodnicy wyszli już jednak z mocnym postanowieniem pokazania swojej przewagi i szybko wyszli na prowadzenie po pięknych bramkach strzelonych przez Patryka Kalicińskiego (dwie bramki po z głowy po wrzutce z rzutu rożnego).

W kolejnych kwartach swoje gole dołożyli Konrad Burakowski, Kacper Szymczykiewicz, Bartek Kasperski oraz kolejne trafienia zaliczył Patryk Kaliciński. Wszelki próby ataku przeciwników w zarodku kasował rewelacyjnie spisujący się w defensywie Mateusz Szczotka oraz dobrze dysponowany bramkarz Patryk Burakowski, który już w trzecim meczu z rzędu zastępuje naszego etatowego bramkarza- Miłosza Szewczyka, który jest kontuzjowany.

Na pochwałę zasługuje cała drużyna, która tworzyła kolektyw i każdy z osobna rozegrał dobre zawody.

To drugie zwycięstwo z rzędu (w minioną środę w zaległym meczu KS pokonał UKS Łady 6-0), a już w najbliższą niedzielę o godzinie 13:30 szansa na kolejne 3 punkty w starciu z lokalnym rywalem z Chylic- drużyną Laury.