Zimowy obóz przygotowawczy - Gostynin 2018

OBÓZ PRZYGOTOWAWCZY – GOSTYNIN 2018

ROCZNIKI 2004, 2006, 2007, 2008: 12.01.2018 – 19.01.2018

Zakwaterowanie:

Hotel MOSiR. Hotel położony jest w miejscowości Gostynin w bezpośrednim sąsiedztwie lasów. Hotel posiada do 40 miejsc noclegowych w pokojach 3 i 4 osobowych, wyposażonych w pełen węzeł sanitarny.

-> mosirgostynin.futbolowo.pl

Wyżywienie:

Restauracja MOSiR. Posiłki podczas obozu zapewnia nam znajdująca się na terenie Hotelu restauracja. W ciągu dnia serwowane są trzy posiłki: śniadanie, obiad i kolacja. Serwowane przez restaurację menu jest uzgadniane z kadrą szkoleniową obozu i jest dostosowane do naszych potrzeb i preferencji.

Zaplecze sportowe:

Obiekt Sportowy MOSiR. Obiekt w Gostyninie składa się z kompleksu „Orlik 2012” z boiskiem do piłki nożnej o wymiarach 30 na 50 metrów ze sztuczną nawierzchnią, hali sportowej o wymiarach 30 x 45 m z zapleczem sanitarno-socjalnym i trybuną na 300 osób oraz pływalni.

-> mosirgostynin.futbolowo.pl

Stadion Stoczniowec – MOSiR Płock. Pełnowymiarowe boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią położone 20 km od miejsca obozu.

-> mosirplock.pl

Program:

Przede wszystkim dzień składa się z dwóch treningów piłkarskich oraz porannego aerobiku. Obóz przygotowawczy jest również bardzo ważnym okresem w przygotowaniu zawodników do rundy wiosennej sezonu 2017/2018 w rozgrywkach MZPN, dlatego też szczegółowy plan obozu ustalają dla każdej z grup bezpośrednio trenerzy ich prowadzący, co pozwoli odpowiednio przygotować chłopców do uczestnictwa w meczach ligowych.

Szczegółowy program obozu oraz menu zostaną przedstawione uczestnikom najpóźniej 5 stycznia 2018 roku.

Cena i zapisy:

1100 PLN. Cena zawiera przejazd, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wyżywienie, wynajem obiektów sportowych i pływalni.

1100 PLN

Zaliczka w wysokości 500 zł jest płatna do 10 listopada 2017. Druga rata w wysokości 600 zł jest płatna do 29 grudnia 2017. Tylko wpłata zaliczki jest równoznaczna z zapisaniem dziecka na obóz. Liczba miejsc w trakcie jednego turnusu jest ograniczona do 37. W przypadku, gdy z danego rocznika zapisze się mniej jak 7 chłopców, klub zastrzega sobie prawo wycofania oferty dla danego rocznika. W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z trenerami roczników właściwych dla przynależności dziecka.