Obozy

Najbliższy obóz piłkarski organizowany przez klub KS Konstancin odbędzie się w Bydgoszczy. Szczegóły poniżej.

Zakwaterowanie: Hotel Zawisza. Hotel położony w głębi Kompleksu Sportowego Zawiszy w bezpośrednim sąsiedztwie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku Myślęcinek. Hotel posiada 175 miejsc noclegowych w pokojach 2 i 3 osobowych, wyposażonych w TV LCD, Wi-Fi, klimatyzację oraz pełen węzeł sanitarny. -> hotel-zawisza.pl

Wyżywienie: Restauracja Zawisza. Posiłki podczas obozu zapewnia nam znajdująca się na terenie Hotelu restauracja. W ciągu dnia serwowane są trzy posiłki: śniadanie, obiad i kolacja. Serwowane przez restaurację menu jest uzgadniane z kadrą szkoleniową obozu i jest dostosowane do naszych potrzeb i preferencji.

Zaplecze sportowe: Kompleks Sportowy Zawisza. Jedna część hali to sala gier o wymiarach 18 na 36 metrów z balkonem dla widzów. Kolejna część hali to ośmiotorowa kryta bieżnia o powierzchni 2390 m2 . Trzecią częścią gali jest sala gimnastyczna, która wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt gimnastyczno-akrobatyczny. Podczas obozu chłopcy będą mieć dodatkowe zajęcia gimnastyczne z profesjonalnym trenerem gimnastyki. -> zawisza.bydgoszcz.pl

Pływalnia Astoria: Kompleks pływalni Astoria jest położony w centrum miasta, ok. 4 km od Kompleksu Sportowego (będziemy dojeżdżać autokarem). Pływalnia posiada dwa baseny – jeden o długości 25 metrów, a drugi do nauki pływania. -> astoria-basen.pl

Program: Przede wszystkim dzień składa się z dwóch treningów piłkarskich oraz porannego aerobiku. Ponadto w ramach urozmaicenia obozu rozgrywamy zawsze mecze towarzyskie z lokalnymi drużynami – podczas tego wyjazdu zostały zaplanowane sparingi z drużynami młodzieżowymi Zawiszy Bydgoszcz. Obóz jest również bardzo ważnym okresem w przygotowaniu naszych zawodników do rundy wiosennej w rozgrywkach MZPN, dlatego też zależy nam, aby jak najwięcej zawodników naszego klubu pojechało na obóz, co pozwoli trenerom odpowiednio przygotować chłopców do uczestnictwa w meczach ligowych. Szczegółowy program obozu oraz menu zostaną przedstawione uczestnikom najpóźniej 10 stycznia 2016 roku.

Czapka zimowa: Każdy uczestnik obozu sportowego otrzyma czapkę zimową z logo KS Konstancin.

Cena i zapisy: 1150 PLN. Cena zawiera przejazd, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wyżywienie, wynajem obiektów sportowych oraz czapka. 1150 PLN Zaliczka w wysokości 500 zł jest płatna do 15 października 2015. Druga rata w wysokości 650 zł płatna do 10 stycznia 2016. Tylko wpłata zaliczki jest równoznaczna z zapisaniem dziecka na obóz. W tytule przelewu proszę podać rozmiar dresu dla dziecka. Liczba miejsc jest ograniczona do 50. W przypadku, gdy z danego rocznika zapisze się mniej jak 5 chłopców, klub zastrzega sobie prawo wycofania oferty dla danego rocznika. W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z trenerami właściwych dla przynależności dziecka roczników.