Konstancin Cup - zakończenie i podsumowanie serii

Przy pięknej, choć trochę mroźnej pogodzie i sztucznym świetle, odbył się ostatni z serii (w sumie czterech) turniejów KS Konstancin Cup. W całej serii udział wzięły zespoły:

KS Konstancin

Polonia Warszawa

UKS Żagle

MUKS Julianów

KS Ursus Warszawa

UKS Iwiczna

W ostatniej odsłonie udział wzięły drużyny Polonii Warszawa, UKS Iwicznej i Gospodarzy.

Nasi zawodnicy zaprezentowali solidną formę ogrywając rywali trzykrotnie i raz uznając wyższość przyjezdnych. Na koniec wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary oraz medale. Zostały rozdane również nagrody indywidualne. Tytuł najlepszego zawodnika powędrował do bramkarza naszej drużyny Miłosza Szewczyk - gratulujemy!

Już dziś serdecznie zapraszamy na zimową edycję naszego turnieju, która odbędzie się w styczniu na hali GOSiR Konstancin.