KS Konstancin - Polonia Warszawa na Torwarze

W ubiegłą niedzielę, chłopcy z rocznika 2008 wzięli udział w sparingu pokazowym podczas pikniku rodzinnego na hali Torwar. Podczas całego dnia na dzieci czekały atrakcje przygotowane przez organizatorów, a zwieńczeniem imprezy były 2 mecze sparingowe rozegrane na głównym boisku Warszawskiej hali Torwar, przy wspaniałym oświetleniu, oprawie oraz z udziałem publiczności, a także komentatora.

Zawodnicy KS Konstancin pierwszy mecz przegrali minimalnie 2-1, natomiast drugi mecz skończył się remisem 2-2, mimo że po kilku minutach było 2-0 dla czarnych koszul, a w ostatniej akcji meczu szalę na naszą korzyść mogli przechylić Żółci tego dnia Konstancinianie, lecz nie wykorzystali sytuacji sam na sam.

Po zakończeniu zmagań sportowych dla wszystkich uczestników zagrał koncert Zenon Martyniuk z zespołem Akcent.

Chcesz razem z nami przeżywać tak wspaniałe emocje i brać udział w tego typu imprezach? Zapraszamy do klubu KS Konstancin, więcej o treningach i naszym zespole w dziale "Treningi"

Serdecznie Zapraszamy!

Powiązana galeria: