Obóz Piłkarski Kielce 2015!

Obóz odbędzie się jednak w Kielcach, a nie jak wcześniej podawano w Wieliczce.

Proszę się zapoznać z poniższą ofertą, na najbliższych treningach będę rozdawał kartki z ofertą

Termin dla naszej grupy to 25.07.2015 – 31.07.2015.

Miejsce:

Kielce. Stolica województwa świętokrzyskiego położona wGórach Świętokrzyskichnad rzeką Silnicą, będącą prawostronnym dopływem Bobrzy. Na terenie miasta znajduje się kilka rezerwatów przyrody ożywionej i nieożywionej. Przede wszystkim Kielce są miastemstawiającym na sport. Do dyspozycji mieszkańców udostępniona jest bogata baza sportowa – nowoczesny stadion piłkarski,9 hal sportowych, stadion lekkoatletyczny oraz 5 pływalni. Do najbardziej utytułowanych kieleckich klubów sportowych należą:Korona Kielce(piłka nożna), Effector Kielce (siatkówka), UMKS Kielce (koszykówka) orazVive Targi Kielce(piłka ręczna).

Zakwaterowanie:

Hotel Stadion. Hotel położony jest blisko centrum miasta oraz obok terenów sportowo-rekreacyjnych (duży zespół parkowo-leśny umożliwiający wszechstronne ćwiczenia sprawnościowe i kondycyjne, basen letni, kryta pływalnia oraz stadiony: lekkoatletyczny i piłkarski). Hotel posiada52 miejsca noclegowew pokojach 2, 3 i 4 osobowych, wyposażonych w TV satelitarną,sprzęt RTV,Wi-Fi, pełen węzeł sanitarny oraz restaurację.

-> stadion-kielce.noclegiw.pl

Wyżywienie:

Restauracja Stadion. Posiłki podczas obozu zapewnia nam restauracja znajdująca się na terenie hotelu. W ciągu dnia serwowane są trzy posiłki:śniadanie,obiadikolacja. Serwowane przez restaurację menu jest uzgadniane z kadrą szkoleniową obozu i jest dostosowane donaszych potrzeb i preferencji.

Zaplecze sportowe:

Stadion piłkarski przy ul. Szczepaniaka + boiska treningowe Korony Kielce.

Stadion położony jest na uboczu miasta, wśród leśnej głuszy. Do dyspozycji uczestników jest odnowiony budynek klubowy z szatniami, natryskami i sauną. Wymiary boiska to 105m x 68m.

-> http://www.mosir.kielce.pl/obiekty.php?oPath=3&obiekt_id=19

Pływalnia Delfin. Pływalnia mieści się nieopodal Stadionu Miejskiego w Kielcach. Pływalnia posiadamały basen o wymiarach 5 na 10 metróworazbasen sportowy o wymiarach 25 na 12,5metra. Ponadto zbudowana została w 2009 rokuzjeżdżalnia o długości 93 metrów.

Program:

Staramy się organizować obozy tak, aby dzieci miały wypełnioną i zaplanowaną każdą chwilę, w związku z czym nie będą się nudzić. Przede wszystkim dzień składa się zdwóch treningów piłkarskich oraz porannego aerobiku. Ponadto w ramach urozmaicenia obozu rozgrywamy zawsze mecze towarzyskie z lokalnymi drużynami – podczas tego wyjazdu zostały zaplanowanesparingi z drużynami młodzieżowymi Korony Kielce. Zawsze podczas obozów organizujemy dladzieci turniej

na PlayStation w grę komputerową – FIFA15,oraz wieczorami oglądamy wspólnie filmy/bajki.

Obóz jest równieżbardzo ważnym okresem w przygotowaniunaszych zawodników do rundy jesiennej w rozgrywkach MZPN, dlatego też zależy nam, aby jak najwięcej zawodników naszego klubu pojechało na obóz, co pozwoli trenerom odpowiednio przygotować chłopców do uczestnictwa w meczach ligowych.

Szczegółowy program obozu oraz menu zostanie przedstawiony uczestnikom najpóźniej 5 lipca 2015 roku.

Kadra szkoleniowa:

Kadra szkoleniowa naszego obozu składa się z kreatywnych i wykwalifikowanych trenerów, którzy na co dzień pracują w naszym klubie –KS Konstancin. Nasz zespół trenerów jestsprawdzonyi przede wszystkim zgrany. Będzie to już siódmy wspólny obóz tej kadry szkoleniowej.

Łukasz Kamiński– kierownik obozu, instruktor sportu, prezes KS Konstancin

Maciej Wesołowski– trener pierwszej drużyny oraz rocznika 2005, trener drugiej klasy, opiekun wypoczynków

Michał Madeński– trener roczników 1999 i 2003, opiekun wypoczynków, instruktor sportu

Michał Sodel– trener rocznika 2001, trener drugiej klasy

Marcin Oleksiak– asystent trenera 2005, instruktor sportu

Hubert Karaluch– asystent trenera roczników 2006 i 2007, trener drugiej klasy

Mariusz Szewczyk– trener roczników 2006 i 2007, instruktor sportu, opiekun wypoczynków

Sebastian Zgódka– trener rocznika 2004, instruktor sportu, opiekun wypoczynków

Atrakcje:

Podczas obozu będziemy mieli możliwość obejrzenia treningów występującej w EkstraklasieKorony Kielceoraz będziemy mieli możliwość porozmawiania z zawodnikami i trenerami tej drużyny, a na koniec uczestnicy obozu otrzymająautografy od przedstawicieli Korony Kielce.

Transport:

Trans-Sport. Korzystamy z wysokiej jakości autokarów firmy zajmującej się przede wszystkim transportowaniem drużyn sportowych – Trans-Sport. Autokar posiadarozkładane fotele z pasami, klimatyzację, ogrzewanie,toaletęoraz dwa telewizory z DVD.

-> transsport.eu

Dodatkowe informacje:

Każdy obóz KS Konstancin jestna bieżąco relacjonowanyna stronach poszczególnych roczników naszego klubu oraz na profilu FB. Codziennie publikujemy informacje orazzdjęcia z obozu, co pozwala „podejrzeć” rodzicom, co ich dziecko robi na obozie.

-> facebook.com/kskonstancin

Cena i zapisy:

920 PLN.Cena zawiera przejazd, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wyżywienie, wynajem obiektów sportowych, bawełnianą koszulkę obozową oraz wejściówki na mecze.

920 PLN

Zaliczka w wysokości500 zł jest płatna do 15 kwietnia 2015. Druga rata w wysokości420 zł płatna do 30 czerwca 2015. Tylko wpłata zaliczki jest równoznaczna z zapisaniem dziecka na obóz. W tytule przelewu proszę podać rozmiar koszulki dla dziecka. Liczba miejsc jest ograniczona do 47 w danym terminie. W przypadku, gdy z danego rocznika zapisze się mniej jak 5 chłopców, klub zastrzega sobie prawo wycofania oferty dla danego rocznika. W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z trenerami właściwych dla przynależności dziecka roczników.