Podsumowanie Jesieni

Za nami ostatnia kolejka jesieni, a co za tym idzie czas na krótkie podsumowanie debiutanckiego sezonu - Jesień 2016.

Nasi zawodnicy zajęli ostatecznie 4 lokatę. W 10 kolejkach nasi zawodnicy byli bezkompromisowi- udało się odnieść 4 zwycięstwa i zaliczyliśmy 6 porażek. W przekroju całej ligi byliśmy zespołem solidnym i stawiającym czoła faworytom. W walce o 3 miejsce zabrakło zwyczajnie szczęścia i w obu meczach z Laurą Chylice zabrakło jednej bramki (5-4 i 4-3). W meczach z outsiderami odnosiliśmy pewne zwycięstwa w tym najwyższą wygraną w całych rozgrywkach (26-0 z zespołem Stare Babice), natomiast z dwoma pierwszymi drużynami toczyliśmy zacięte boje w których wynik rozstrzygał się dopiero w ostatnich kwartach.

12 pkt, bilans bramkowy +20 i cały bagaż doświadczenia. Z nadzieją patrzymy na sezon wiosenny. Teraz przed zawodnikami  okres zimowy, turnieje towarzyskie oraz obóz.