Seria turniejów Konstancin Cup na półmetku

Na przestrzeni od września do listopada odbywa się seria 4 turniejów pod szyldem naszego klubu - Konstancin Cup. Po ostatnich zawodach, cała seria zostanie podsumowana, a zawodnicy i ich drużyny nagrodzone. Udział biorą:  Polonia Warszawa, KS Ursus, UKS Żagle, MUKS Julianów

W pierwszym turnieju nasz zespół zagrał bezkompromisowo i zanotował dwa zwycięstwa i dwie porażki, a bramki strzelali: Kuba Sobczyk, Patryk Burakowski, Konrad Burakowski oraz Staś Lewandowski.

Do drugiego turnieju zespoły przystąpiły mocno osłabione. Niedawno rozpoczęta jesień dała się mocno we znaki trenerom, którzy nie mogli liczyć na część swoich zawodników, a dwa zespoły UKS Żagle i MUKS Julianów w ogóle nie wzięły udziału. W tej sytuacji każda drużyna grała z każdą mecz i rewanż. Tym razem nasz zespół zanotował dwa remisy i dwie porażki, a bramkami popisali się: Bartek Kasperski x2, Patryk Burakowski, Krystian Studziński x2.

Kolejna, trzecia już, odsłowna Konstancin Cup już wkrótce, o czym poinformujemy na naszej stronie.