Goleada w meczu z outsiderem

W miniony weekend nasi podopieczni odnieśli wysokie zwycięstwo z outsiderem ligi, zespołem UKS GOSIR Stare Babice, 26-0. Jak wskazuje wynik nasi zawodnicy byli bardzo aktywni od początku spotkania choć na pierwszą bramkę musieliśmy czekać do 8 minuty spotkania kiedy to na listę strzelców wpisał się niezawodny Patryk Kaliciński. W tym momencie worek z bramkami się rozwiązał i kolejne trafienia dokładali przed wszystkim Patryk i Konrad Burakowscy, Krystian Studziński oraz wspomniany Patryk Kaliciński. Warto wspomnieć, że swoje premierowe trafienia zaliczyli: Mateusz Szczotka i Miłosz Wołos. Przy tak korzystnym wyniku więcej minut na boisku mogli spędzić rezerwowi, którzy również zagrali dobry mecz. Na pochwałę zasłużył Wiktor Wardak za walkę i nieustępliwość. Tym razem bezrobotny na bramce Miłosz Szewczyk. Po spokojnym i przyjemnym meczu przed nami starcie z wyprzedzającą nas o 4 punkty Laurą Chylice (w pierwszym meczu przegrana 5-4). Spotkanie w sobotę 29.10 o godzinie 10:00 w Chylicach.