Laura mocniejsza po przerwie

W pierwszej kwarcie goście szybko zarysowali swoją przewagę, ale kolejny mecz z rzędu widoczna była dobra gra w obronie z naszej strony. Jak zwykle wyróżniającym ogniwem byli Miłosz Szewczyk i Mateusz Szczotka, którzy raz za razem stopowali ataki przyjezdnych. Pod koniec kwarty jeden z nielicznych ataków przyniósł nam prowadzenie 1-0, a po asyście Studzińskiego bramkę strzelił Kaliciński. W drugiej kwarcie obraz gry nie uległ zmianie, a po jednym z ataków i błędzie bocznego obrońcy był remis 1-1. Gdy wydawało się, że jestesmy w stanie powalczyć w tym meczu o coś więcej na początku 3 kwarty szybko straciliśmy 4 bramki po kuriozalnych błędach całej drużyny. W tym momencie gra siadła a zawodnicy z Chylic dorzucili jeszcze 3 trafienia ustalając wynik na 1-8. Po doskonałym meczu w dwóch pierwszych kwartach można było mieć nadzieję na sensacyjny wynik z vice liderem, ale zmory w obronie powróciły i nie pozwoliły na korzystny rezultat. Za tydzień mecz z rodzaju "must win" na wyjeździe z Józefovią.
KS Konstancin 1 - 8 Laura Chylice
Bramka: P.Kaliciński