Porażka z liderem w dobrym stylu

Nasi mali piłkarze w ubiegły weekend grali mecz wyjazdowy z liderem ligi drużyną Korony Góra Kalwaria.

Gospodarze z kompletem zwycięstw na koncie przystępowali do spotkania z nami w roli zdecydowanego faworyta.

Od początku meczu bardzo aktywni w naszym zespole gracze ofensywni stworzyli sobie parę dogodnych sytuacji, jednak to Korona wyszła na prowadzeni. Już po 2 minutach odpowiedzieliśmy jednak golem najlepszego strzelca w tym sezonie - Patryka Kalicińskiego. Dalej mecz przebiegał w ferworze walki i był wyrównany. Na pochwałę zasługują grający bardzo solidnie w obronie Mateusz Szczotka, Bartek Kasperski oraz Kacper Szymczykiewicz.

W ataku kolejne bardzo dobre zawody rozegrali bracia Konrad i Patryk Burakowscy, którzy zostawili bardzo dużo sił w ciężkich pojedynkach z rosłymi obrońcami z Góry Kalwarii. Po kilku ładnych akcjach padły kolejne bramki dla naszej drużyny- kolejne trafienie dołożył Patryk Kaliciński, a ozdobą meczu była przepiękna bramka z rzutu wolnego Konrada Burakowskiego. Niestety nie ustrzegliśmy się błędów w obronie co poskutkowało wynikiem 6:4 przed ostatnią kwartą.

Czując szansę na sensacyjne urwanie punktów liderowi postanowiliśmy zaatakować wszystkimi siłami z końcówce meczu, co niestety przyniosło odwrotny skutek i mecz zakończył się wynikiem 8:4. Niemniej jednak było to najlepszy mecz w naszym wykonaniu w tym sezonie. Każdy z obecnych zagrał swoje najlepsze zawody- również wchodzący z ławki Olek Ferens, Wiktor Wardak oraz Kuba Zieliński dawali drużynie dużo jakości.

Kolejne emocje już za tydzień - W niedzielę 09 października gramy nw własnym boisku z UKS Łady (w pierwszym meczu wygraliśmy na wyjeździe 0:6).